Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Shqipëria përrallore në një album, Meta mesazh për turistët: Mos e humbisni

spot_img

Lajme të ngjashëm

105af6115a729bb9b4f60ebddb52498d

Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi ne Facebook u ka dhënë një mesazh të gjithë turistëve.

 

Meta ka publikuar foto nga albumi i Fation Plakut,  “Thesaret e fshehta të Shqipërisë”, ndërsa u kërkon turistëve të mos e humbasin. 

“Një Shqipëri me bukuri natyrore e resurse turistike përrallore, e përmbledhur në një album që në çdo faqe zbulon thesare mahnitëse, të fotografuara nga këndvështrimi i një alpinisti dhe eksploratori.

Mos humbisni rastin për të kërkuar albumin e Fation Plakut “Thesaret e fshehta të Shqipërisë”, një guidë e jashtëzakonshme për turistët vendas dhe të huaj, udhërrëfyes për Shqipërinë që nuk e njihni”, shkruan Meta.

50983453_2108754525837476_3436150578999197696_n.jpg

50724795_2108754569170805_340966617426952192_n.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img