Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Shqipëria nuk gjen qetësi, tjetër TËRMET i fortë (EPIQENDRA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ddab3c874a8e446b1e420f729e1cd9ad

Vijojnë lëkundjet e tokës në vendin tonë.

Vetëm pak minuta më parë një tjetër tërmet 4.5 ballë është ndjerë në Shqipëri , me thellësi 10 km.

Mësohet se tërmeti ishte e epiqendër në detin Adriatik, 45 km distancë nga Tirana dhe 14 km nga Durrësi në orën 18:09.

Ashtu si tërmetet e mëpërparshme, edhe ky ka shkaktuar shumë panik tek qytetarët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img