Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Shqipëria nuk gjen qetësi, tjetër aksident i rëndë në Lushnje, mes të lënduarve edhe një fëmijë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje pasditen e sotme, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Sipas raportimeve, disa persona janë të lënduar, ku mes tyre është edhe një fëmijë. Të plagosurit janë nisur drejt spitalit dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Kujtojmë se paraditene  sotme një aksident tragjik ndodhi në aksin Fier-Vlorë, ku 4 pjesëtarët e familjes Gushi ndërruan jetë, mes tyre edhe dy vajzat 9 dhe 14 vjeçe.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img