Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Shqipëria nuk gjen qetësi, qëllohet me armë zjarri afër shtëpisë një person në Ksamil, humb jetën në spital (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shqipëria nuk gjen qetësi nga atentatet me armë zjarri. Mbrëmjen e sotme në Ksamil është qëlluar me breshëri plumbash Gramoz Memaj pranë banesës së tij, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

“Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta  është qëlluar  me armë zjarri shtetasi  G. M., i cili ka humbur jetën rrugës për në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve”, njofton policia.

Më shumë


spot_img

spot_img