Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shqipëria ndez skenën e Eurovision me këngën “Karma”, VOTONI Anxhela Peristerin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anxhela Peristeri performoi sonte e dyta në skenën e “Eurovision 2021”, e cila me këngën e saj “Karma” elektrizoi skenën në Roterdam të Holandës në këtë natë finale.

Përfaqësuesja e Shqipërisë këndoi në gjuhën shqipe këngën “Karma” dhe për pak pritet të dalin rezultatet e votimeve përfundimtare.

Të gjithë shqiptarët në mbarë botën kanë të drejtën për të votuar numrin 02, duke dërguar mesazh nga shtetet e listuara më poshtë, në numrat përkatës.

Votohet në momentin që fillon votimi dhe numri i telefonit shfaqet në ekran! Nga një telefon mund të votohet deri në 20 herë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img