Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Shqipëria lëkundet nga tërmetet dy herë brenda natës (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy lëkundje tërmeti janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm nga Instituti i Gjeoshkencës.

Tërmeti i parë është regjistruar në Qukës, 5 kilometër nga Prrenjasi me magnitudë 2.4 dhe në thellësi 3 kilometër. Ai është regjistruar në orën 01:42.

 Rreth një orë më vonë, në orën 02:36 një tjetër lëkundje është regjistruar në Elbasan, me një thellësi 16 km me magnitudë 2.5.

Më shumë

spot_img