Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

‘Shqipëria kërkon një GOL’, Kombëtare ‘SHTERPË’ në ndeshjen e tretë radhazi

spot_img

Lajme të ngjashëm

388c2f73bb072935b9ebad2cc19cf013

Një tjetër paraqitje zhgënjyese e kombëtares kuqezi në Ligën e Kombeve, këtë herë në fushën e Lituanisë, ku nuk arritën më shumë se rezultati 0-0.

Kjo është ndeshja e tretë radhazi që djemtë e trajnerit Edi Reja nuk shënojnë gol, pas sfidave 0-1 në ‘Air Albania’ me Lituaninë dhe barazimit 0-0 në Kazakistan 3 ditë më parë.

Pas këtij barazimi Shqipëria shkon në kuotën e 5 pikëve, aq sa edhe Lituania, ndërsa Bjellorusia dhe Kazakistani kanë nga 4 pikë dhe do të ndeshen midis tyre në orën 20:45.

Më shumë

spot_img