Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Shqipëria humbi, Hygerta Sako “ngushëlloi” tifozët, u shfaq e kuqe dhe sensuale në stadium

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja Shqipëri-Poloni, ndeshje e cila nuk përfundoi aspak mirë për djemtë tanë pasi goli në minutën e 77 nga polakët çoi në humbje skuadrën tonë.

Gjatë gjithë ndeshjes por dhe para saj atmosfera në stadiumin “Air Albania” dhe në rrugët e Tiranës u “ndez” flakë nga tifozat shqiptarë, por edhe nga moderatoret seksi të sportit.

Ka qenë Hygerta Sako ajo e cila me paraqitjen e saj ka ngritur “peshë” gjith stadiumin. Një fustan seksi i kuq pas trupit dhe disa poza mjaft sensuale të Hygertës përveç stadiumit kanë “tërbuar” dhe ndjekësit në “Instagramin” e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img