Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Shqipëria feston 109 vjetorin e Pavarësisë, Rama me logon e aeroportit të ri të Vlorës uron 28 Nëntorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e 28 Nëntorit me një mënyrë të veçantë .

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama ka zgjedhur që urimin për ditën e Flamurit ta shoqërojë me disa foto të stemës së aeroportit të Vlorës.

“Mirëmëngjesi, gëzuar 28 Nëntorin”, shkruan ai.

Kujtojmë që sot ka nisur puna zyrtarisht për ndërtimin e aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës. Pritet që kryeministri të vizitojë aeroportin, për të parë nga afër dhe nisjen e punimeve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img