Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Shqipëria dhe Serbia në Bashkimin Evropian? Flet Matteo Salvini: Do ishin të mirëpritur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ai ka ngritur një pyetje nëse këto dy vende duhet të jenë në Bashkimin Evropian.

Salvini shkruan se nga këndvështrimi i tij, Serbia dhe Shqipëria do të jenë të mirëpritur.

albsig

“Shqipëria dhe Serbia në Bashkimin Evropian? Nga këndvështrimi im ata do të ishin të mirëpritur”,- shkruan

Shqipëria dhe Serbia në Bashkimin Evropian? Flet Matteo Salvini: Do ishin të mirëpritur

Politikani italian Matteo Salvini ka bërë një postim në rrjetet sociale, në lidhje me Shqipërinë dhe Serbinë.

Ai ka ngritur një pyetje nëse këto dy vende duhet të jenë në Bashkimin Evropian.

Salvini shkruan se nga këndvështrimi i tij, Serbia dhe Shqipëria do të jenë të mirëpritur.

“Shqipëria dhe Serbia në Bashkimin Evropian? Nga këndvështrimi im ata do të ishin të mirëpritur”,- shkruan

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img