Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Shpresë në Krujë, nga 60 tamponë vetëm 1 rast rezulton POZITIV

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6519e3e688db8a551bb5460b3d683d61

Një rast i ri me Covid 19 raportohet në qytetin e Krujës.

Bëhet me dije se gjithsej janë bërë 60 tamponë dhe nga këto vetëm një ka rezultuar pozitiv.

Kruja vijon të mbetet një nga zonat më të rrezikshme që pas shpërthimit të Covid në fasoneri.

Kujtojmë se ditën e djeshme u raportuan 10 raste të reja me covid 19 në 24 orët e fundit. Gjithsej numri i të infektuarve ka shkuar në 842, nga të cilët 605 janë shëruar dhe 206 janë aktivë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img