Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

‘Shpirti yt do të ndriçojë në shpirtin tim’, motra e Emiliano Sala bën postimin PREKËS pas gjetjes së trupit

spot_img

Lajme të ngjashëm

09203d8ad7c77377839c91a89de6b8ec

Pas gjetjes së trupi të pajetë të futbollsitit Emiliano Sala, motra e tij ka shprehur trishtimin e madh për humbjen e të vëllait.

“Shpirti yt do të ndriçojë në shpirtin tim përgjithmonë, duke më ndriçuar për aq sa ekzistoj. Të dua, tito”, shkruan Romina në llogarinë e saj në Instagram.

Aeroplani ‘Piper Malibu’ me të cilin udhëtonte futbollisti, u zhduk mbrëmjen e 21 janarit, teksa po udhëtonte nga Nanta për në Kardif.

Nga kërkimet u gjet dhe u nxorr trupi i Emiliano Sala.

Pas këtij lajmi, në rrjetet sociale janë publikuar mesazhe të shumta pikëllimi dhe ngushëllimi nga shume personalitete të botës së futbollit.

 

auto_postimi1549611341.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img