Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

‘Shpirti plot’, me të vocklën e saj në krah, Jonida Vokshi na dhuroi foton më të bukur të ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

abde0f4e6e257e7caac31e0d89da9817

Edhe më parë, por tashmë që është bërë nënë e një ëngjëlli të vogël, e gjithë vëmendja është te Jonida Vokshi.

Ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Besnik Arapin dhe më 18 qershor të 2020 u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Emi. Moderatorja nuk na i ka kursyer fotot me vogëlushen dhe me siguri sa të rritet edhe pak mami Jonida do na e prezantojë.

Mbrëmjen e sotme aktorja ka ndarë një tjetër postim në Instagram, ku shfaqet me të voglën e saj, teksa ka shkruar: “Shpirti plot”.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Shpirti plot!!!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Dy javë pasi u bë nënë, moderatorja u rikthye në punë me energji të plotë, duke na surprizuar të gjithëve, teksa pjesën më të madhe të kohës e kalon me vogëlushen.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img