Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore”, motra e Granitit “shpërthen” ndaj Fifit: Psikopate, manjake, njeri shumë i ulët…

Shkruar nga Newsbomb

“Dashuria” mes Fifit dhe Granitit përfundoi pa filluar mirë, pasi ky i fundit i tha qartë se e shikon vetëm si motër dhe mes tyre nuk mund të ketë asgjë.

Mirëpo, kjo deklaratë e Fifit nuk u prit aspak mirë dhe ajo kaloi kriza paniku, aq sa dhe banorët u detyruan ti kërkonin produksionit një ambulancë.

Kjo ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet, madje ka reaguar dhe motra e Granitit, Genta Cana.  Ajo ka shkruar se vëllai i saj pëlqen Semin dhe është e lumtur që e ka larguar nga vetja Fifin.

Më tej Genta shton se Graniti shpëtoi nga Fifi duke iu referuar këngëtares si një “ e sëmurë mendore, psikopate” dhe një njeri shumë i ulët dhe e vogël.

 “Ti je brenda por une jam jashte e luftova fuqishem lidhjen tuaj.Luftova per nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta benin si brenda dhe jashte. Mu kundervune, me shane, me fyen. Pse? Sepse tek ty pashe dicka tjeter me dike tjeter. . Te gjithe pane Semin me Donaldin por une pashe ty dhe Semin. Do dalin keto fjale e ti vella rri i qete, u lehtesove nga ajo e cmendur, shpetove nga ajo e semure mendore, psikopate, manjake dhe nje njeri shume i ulet e i vogel. Forca Granit te do Kosova, te do Shqiperia”, ka shkruar fillimisht ajo.

Pas mesazheve të shumta që ajo kishte marrë ishte detyuar të fshinte këtë status duke shkruar se nuk ka asgjë personale me Fifin.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese