Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpëtoni nga mbipesha! Spitali Amerikan ka zgjidhjen e duhur me kirurgjinë bariatike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8c7c7ae49b820f2c27256463830362b4

Në muajin shkurt, Spitali Amerikan vjen me një ofertë speciale për të gjithë ata që duan të humbin peshë, por nuk ia kanë arritur deri më sot.

Paketa përmban:

  • Ndërhyrjen Laparoskopike Sleeve Gastrectomy me qëndrim në spital deri në 3 netë.
  • Echo abdomeni totale
  • Gastroskopi me anestezi

Paketa kushton 5.200 euro dhe është e vlefshme nga data 1 deri më 28 shkurt 2021.

Sleeve Gastrectomy Laparoscopike (SGL) është një ndërhyrje e llojit restriktive, në të cilën stomaku formohet në formë tubi dhe ka një volum të reduktuar. Ndërhyrja kryhet me teknike Laparoskopike dhe parashikon heqjen e një pjese të madhe të stomakut ndërmjet një resecioni, realizuar me ndihmën e suturatriceve/qepëseve mekanike.

Për më shumë informacion ose vizitë me mjekët tanë kontaktoni në 042357535 ose klikoni në: rezervime.spitaliamerikan.com

Spitali Amerikan, përqafoje jetën!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img