Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Shpëton për mrekulli familja në Mirditë, masivi shkëmbor shkëputet nga mali dhe përfundon në derë të shtëpisë (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3a0a4be7cab36c0a9602c02975cc3db9

Një familje në Mirditë ka shpëtuar për mrekulli pasi një masiv i madh shkëmbor është shkëputur nga mali dhe ka përfunduar në derën e shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënuar. Guri i përmasave të mëdha ka përfunduar në oborrin e shtëpisë së familjes 5 anëtarëshe Lesi në fshatin Katund i Vjetër, në Mirditë.

Ora News ka siguruar foto e masivit të madh shkëmbor që ka përfunduar në shtëpinë e familjes Lesi, ndërsa bëhet me dije se zhurma e shkaktuar ka qenë shumë e madhe.

Screenshot_5.jpg
Screenshot_4_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img