Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Shpëtohet ariu i çorientuar në Turqi, konsumoi mjaltë me efekte haluçinogjene (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ari është shpëtuar nga veterinerët në Turqi pasi kishte konsumuar mjaltë me përmbajtje substancash haluçinogjene.

Video që u bë virale në rrjetet sociale, tregon ariun e vogël të çorientuar mesa duket pas konsumimit të “mjaltit të çmendur” apo siç quhet në turqisht “deli bal”.

Ariu është trajtuar nga veterinerët dhe do të lihet sërish i lirë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img