Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Shpëtim Idrizi takim me Ramën në Kryeministri, diskutime për qeverisjen lokale dhe qendrore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka zhvilluar për gati 30 minuta një takim me kryeministrin Edi Rama në zyrën e këtij të fundit.

Mësohet se në takimin mes Idrizit dhe Ramës është diskutuar për marrëveshjen që PDIU ka me PS në qeverisjen lokale dhe kërkesën për një post në kabinetin e drejtuar nga kryeministri.

albsig

Idrizi më herët ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj Ramës për mospërmbushje të kërkesave të PDIU-së.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img