Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpëtim Idrizi ia kthen me FOTO Edi Ramës dhe shkruan: Lidheni se ka rroitur!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

700254e2128aca79182ed477f141ac8c

Kryeministri Rama gjatë prezantimit të kandidatëve për deputetë të PS-së sot, i krahasoi ata me disa prej kandidatëve të PD-së, duke “i degjeneruar” publikisht me foto të tyret në momente të sikletshme.

Por e menjëhershme është dhe përgjigja e Idrizit, i cili ia ka kthyer Ramës po me foto.

“Lidheni se ka rroitur Edvin Rama.

Sot mu kujtua miku im Kim Mehmeti;  Me thote ne nje nga bisedat tona:  Shpetim nuk eshte faji i Rames po i joni si popull, se: Edvin Ramen po shkoj ne spital sta kthejne me mbrapsh ….”, shkruan kreu i PDIU-së dhe ndan foton e mëposhtme për Ramën.

Screenshot_1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img