Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Shpëtim Gjika-Koço Kokëdhimës: Gramoz Ruçi nuk sulmohet me kakërdhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ca3bf40307dcaec3c34b090fe3fad2c9

Ish-kreu i bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika me anë të një postimi në profilin e tij në “Facebook” ka sulmuar deputetin e PS-së, Koço Kokëdhimën.

Gjika ka komentuar lajmet në media se Kokëdhima kërkon të zërë vendin e Gramoz Ruçit si sekretar i përgjithshëm i PS-së, e për këtë ai ka zgjedhur një shprehje nga anët e tij, siç ai thekson: “Kalaja (Gramozi), goditet me top, jo më kakërdhi!”

Postimi i Shpëtim Gjikës:

Lexoj në shtyp apo mediat online, një betejë të pa shpallur publikisht, për pozicionin e sekretarit të përgjithshëm të PSSH!

Pozicion, të cilin sipas mediave, e synon vetë shoku Koço Kokëdhima!

Nuk dua t’i bëj lajka Gramoz Ruçit, por thjesht dua të kujtoj një shprehje që e përdorim nga anët dhe viset nga kemi origjinën Gramoz Ruçi dhe unë!

Kalaja (Gramozi), goditet me top, jo me Kakërdhi!

Më shumë

spot_img
spot_img