Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

“Shpërthimi” i Ilir Metës: Edi Rama bën si i fortë? E godas dhe e këpus në mes!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img