Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthimi i fortë në Sarandë, hoteli pranë portit është në pronësi të drejtorit të Sigurimeve Shoqërore (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2894af370b089cbe530793023f659e0a

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një shpërthim i fortë në një hotel në konstruksion pranë portit në Sarandë. Banorët e lagjes nr.4 janë tronditur pasi zhurma ka qenë e fortë. 

Mësohet se një bombul gazi ka shpërthyer dhe hoteli ku ka ndodhur ngjarja është në pronësi të Mariel Muratit, drejtor i Sigurimeve Shoqërore. Murati përveç këtij hoteli ka në pronësi dhe një kancelari.

Screenshot_16.jpg

Nuk dihet se si ka ndodhur ngjarja, por mendohet se ngjarja ka qenë aksidentale. Policia dhe grupi hetimor kanë filluar punën për zbardhjen e ngjarjes. Newsbomb mëson se ka shumë dëme materiale dhe persona të lënduar. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img