Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthimi i bombulës së gazit në Yzberisht/ Të plagosura pronarja dhe punëtorja e byrektores (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3d66ca588857c6492f0cf5cd75f61fc6

Dalin emrat e 2 personave të plagosur nga shpërthimi i bombulës së gazit që ndodhi mëngjesin e sotëm në zonën e Yzberishtit në Tiranë.

 Bëhet me dije se të plagosura kanë mbetur pronarja Klodiana Simeci dhe punëtorja Ardiana Mesi.

Shpërthimi i bombulës ka ndodhur në momentin që është hapur dera e byrektores.

Biznesi ka qenë në katin e parë të një pallati ndërsa punonjëset ishin duke bërë përgatitjet për të filluar punën.

Informacion Paraprak i Policisë:

Rreth orës 07:25 në rrugën “3 dëshmorët” në një pikë që tregton prodhime brumi, ka shpërthyer një bombol gazi ku si pasojë është lënduar lehtë shtetasja K.S, bashkëpronarja e biznesit, si dhe dy punonjëset A. M dhe M. P.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img