Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Shpërthim në Yzberisht, tritoli ishte vendosur në qepenën e dyqanit (Emri i pronarit)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me shpërthimin me triton që u shënua mbrëmjen e djeshme në një servis celularësh në Yzberisht.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 23:30, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ku sipas policisë tritoli u vu në qepenin e dyqanit që është në pronësi te Olsi Isufit.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar. Ende nuk është bërë identifikimi dhe kapja e autorëve. Për momentin nuk bëhen me dije të tjera detaje mbi rrethanat e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img