Hapësire reklamuese

Rajoni

Tjetër shpërthim në veri të Mitrovicës, Policia rrethon menjëherë zonën

Shkruar nga Newsbomb
Tjetër shpërthim në veri të Mitrovicës, Policia rrethon

Një tjetër shpërthim raportohet  se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut.

Sipas medieve kosovare, njësitë e Policisë së Kosovës, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën. Po ashtu është bllokuar rruga për qarkullimin e qytetarëve, raportojnë mediat në Kosovë.

Kujtojmë se dje në Zubin Potok dhe Mitrovicë të Veriut pati shpërthime të njëpasnjëshme, por pa pasoja në njerëz, vetëm dëme të konsiderueshme matreriale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese