Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Shpërthim në një kamp refugjatësh në Gjermani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim ka ndodhur ditën e sotme në një kamp refugjatësh ditën e sotme në Zirndorf në afërsi të Nurembergut.

Foract e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe sipas mediave gjermane nuk ka asnjë person të lënduar nga shpërthimi.

albsig

spring

Hetimi i policisë pritet të hedh më shumë dritë lidhur me ngjarjen. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img