Shpërthim në një fabrikë,12 të plagosur rëndë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:57 21-03-2019 Shpërthim në një fabrikë,12 të plagosur rëndë (VIDEO)

Një fabrikë kimike në Kinë ka shpërthyer dhe 12 punonjës gjenden në rrezik për jetën.

 

Shpërthimi u regjistrua nga kamera e një ndërtese. Zjarrfikësit janë duke luftuar për të kontrolluar zjarrin ndërsa u është dhënë ndihma e parë edhe qytetarëve për shkak të tymit mbytës që përhapet ngado.

Shpërthimi shaktoi tronditje të forta dhe xhamat e shtëpive pranë industrisë janë thyer. Arsyeja e shpërthimit nuk është ende bërë publike, por 12 persona janë plagosur rëndë dhe luftojnë për jetën.

Priten informacione të reja...

54519654_642446982854006_2419631093910077440_n.png

55471857_2636069499797905_2253787769362972672_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shfaqet një peshk gjigant 2.5 ton, nuk ishte fotografuar prej 10 vitesh! (FOTO)
Arrestohet kreu i bandës kriminale, trafik armësh, vajzash e kokaine me vlerë 2 mln euro (VIDEO që postoi në internet) »
Article Logic
Execution time: 0.013045072555542
array(1) { ["section"]=> string(58) "shperthim-ne-nje-fabrike-12-te-plagosur-rende-video-157306" }