Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Shpërthim me tritol në Vlorë, hidhet në erë kamioni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpërthim me tritol është regjistruar gjatë natës në Tragjas të Vlorës.

Bëhet me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 23:30, ku në një mjet kamion, të parkuar, në pronësi të shtetasit Ahmet Curraj, 53 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

“Më datë 12.08.2022, rreth orës 23:30, në fshatin Tragjas, Orikum, në një mjet kamion, të parkuar, në pronësi të shtetasit A. C., 53 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit” njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img