Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthim me TRITOL në oborrin e një banese në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

767aa5267eaa398c49671c7266119bd3

Shpërthen tritoli në oborrin e një banese në Durrës.

Mesohet se lënda plasëse ka shpërthyer mesditën e sotme në shtëpinë e shtetasit me iniciale Q.H., 54 vjeç, në lagjen 17 të Durrësit.

Bëhet me dije se nga shpërthimi ka vetëm dëme të vogla materiale.

Persona të paidentifikuar kanë hedhur tritol në oborrin e banesës së 54-vjeçarit që jeton vetëm me gruan pasi fëmijët i kanë në emigrim.

Ende nuk ka një pistë të caktuar për ndonjë konflikt të familjes. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img