Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Shpërthim me tritol në një servis celularësh në Tiranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një servis celularësh në rrugën “Thoma Goxhaj” në Tiranë.

Mësohet se autorë ende të paidentifikuar kanë vendosur rreth 50 gramë tritol, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në venbdngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, si dhe arrestimin e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 23:30, në rrugën “Thoma Koxhaj” dyshohet se ka plasur një sasi e vogël lëndë plasëse në qepenin e dyqanit në pronësi të shtetasit E. D, ku ka vetëm dëme të vogla materiale.

Sherbimet e Policisë dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img