Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Shpërthim me tritol në një mobileri në aksin Lezhë-Milot në mesnatë, pronari nga Tirana (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim me triton është shënuar në aksin Milot-Lezhë gjatë orëve të vona të mbrëmjes.

Bëhet me dije se trioli është vënë në mobilerinë e shtetasit Dëfrim Ajazit, banues në Tiranë. Nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit

“Më datë 20.06.2021, rreth 23:40, në aksin rrugor Lezhë-Milot, në mobilerinë në pronësi të shtetasit D.A., banues në Tiranë,   ka shpërthyer një sasi e  dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme materiale. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

spot_img
spot_img