Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Shpërthim me tritol në banesën e kreut të FSHF-së Armand Duka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim me tritol është dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen qendrore të Durrësit.

Burime për mediat bëjnë me dije se shpërthimi ka ndodhur në shtëpinë e Kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të saj dhe identifikimin e autorit/ëve.

Kujtojmë se kjo ngjarje ndodh vetëm pak kohë para zgjedhjeve për kreun e ri të FSHF.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img