Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthim i fuqishëm tritoli në Lushnje, dëmtohet dhe hyrja e shtëpisë pranë asaj që iu vendos C4 (EMRI pronarit)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.35 të mëngjesit, në lagjen “Gafurr Muço” të qytetit.

Policia bën me dije se, lënda plasëse është vendosur në afërsi të derës së jashtme të banesës së shtetasit Besnik Çoku. Si pasojë e shpërthimit është dëmtuar dera e kësaj banese dhe e banesës përballë saj, në pronësi të shtetasit L. B.

Informacion Paraprak/ Lushnjë

Sot rreth orës 02:35, në lagjen “Gafurr Muço”, Lushnjë, në katin e parë të një pallati parafabrikatë, ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse në afërsi të derës së jashtme të banesës së shtetasit B. Ç.

Si pasojë e shpërthimit është dëmtuar dera e kësaj banese dhe e banesës përballë saj, në pronësi të shtetasit L. B.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Lushnjë po vijon punën për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img