Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Shpërthim i fuqishëm te Komuna e Parisit në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një makinë, ndërkohë që nuk dihet nëse brenda mjetit ka patur ndonjë qytetar.

Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërkohë që efektivët kanë rrethuar zonën me perimetrin e sigurisë.

Më shumë
spot_img
spot_img