Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë? Policia e kryeqytetit: Jemi në terren, por nuk kemi informacion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim i fuqishëm që është dëgjuar në disa zona të Tiranës është raportuar nga qytetarët e kryeqytetit pak minuta më parë.

Policia e Tiranës e kontaktuar nga newsbomb.al, thotë se të gjitha shërbimet jaën në terren por nuk kanë informacion për ndonjë ngjarje. Qytetarë të shumtë kanë nxituar të telefonojnë në Polici por as vetë këta të fundit nuk kanë informacion.

Në zona të ndryshme si “Rruga e Elbasanit”, Komuna e Parisit dhe te Spitalet ka raportime nga qytetarët se është dëgjuar një zhurmë e fuqishme por që ka zhgjatur pak.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img