Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, hidhet në erë një makinë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5ed1719157feb2eda0262382fa42d163

Një makinë është shpërthyer mëngjesin e sotëm në fshatin Qesarakë, Tiranë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:40, ku një mjet i parkuar në garazhin e një pallati në pronësi të shtetasit Saimir Naski, në rrethana të paqarta dyshohet se ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme material.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Informacioni paraprak:

Më datë 23.01.2021, rreth orës 07:40, në fshatin Qesarakë, mjeti i parkuar në garazhin e një pallati në pronësi të shtetasit S.  N, ne rrethana të paqarta dyshohet  se ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img