Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthim i fuqishëm në një hotel pranë portit në Sarandë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b8931e25834a86307693af8a3c24efa2

Një shpërthim i fuqishëm në një hotel që po rikonstruktohet afër portit ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Sarandës.

Ende nuk bëhet me dije se çfarë ka ndodhur apo shkaqet, por ky shpërthim ka tronditur të gjithë banorët e lagjes nr.4.

Newsbomb mëson se ka qenë shpërthimi i një bombule gazi brenda në hotel dhe raportohet për të lënduar si dhe për dëme materiale në godinat përreth. 

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img