Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil, Policia: Ka plasur bombula e gazit, është karburant

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e shëprthimit të një bombule gazi në një pikë karburanti në Ksamil. Sipas policisë, rreth orës 11:26 nga pakujdesia ka shpërthyer një bombule gazi në një pikë karburanti, ku ka mbetur i plagosur shtetasi F.I, 28-vjeç, i cili po kryente disa punime në karburant.

Fatmirësisht 28-vjeçari është dërguar për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.  Forcat zjarrëfikëse dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe është bërë e mundur neutralizimi i menjehershëm i zjarrit.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sarandë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:26, në Ksamil, në një pikë karburanti, dyshohet nga pakujdesia ka shpërthyer një bombule gazi, ku si pasojë është dëmtuar lehtë  shtetasi F. I., 28 vjeç , i cili po kryente disa punime ne karburant dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Forcat zjarrëfikëse dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe është bërë e mundur neutralizimi i menjehershëm i zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img