Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthen një vatër e re zjarri në Nartë, shumë pranë depozitave të naftës (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vatër e re zjarri është shfaqur ditën e sotme në Nartë të Vlorës.

Flakët janë përhapur me shpejtësi në një fushë me barishte të thata, ndërsa shumë pranë ndodhen edhe disa depozita nafte.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për vënien nën kontroll të flakëve.

Gjatë ditës së sotme në këtë zonë ka patur erë të fortë, çka ka ndikuar në përhapjen me shpejtësi të flakëve.

Raportohet se cisternat janë të zbrazura.

Më shumë

spot_img