Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Shpërthen zjarri në fabrikën e skrapit në Babrru, rrezikohen banesat pranë zonës (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fabrikë skrapi në zonën e Babrru-së është përfshirë nga zjarri ditën e sotme në Tiranë.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje për shuarjen e flakëve, ndërsa policia ka vendosur parametrat e sigurisë.

Ende nuk bëhet me dije shkaku i rënies së zjarrit në godinë, i cili rrezikon banesat aty pranë, ndërkohë janë evakuuar puntorët e fabrikës.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 14:30, në rrugën “Dine Hoxha” ka rënë zjarr në pikën e skrapit në pronësi të shtetasit F. L, ku ka vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrëfikse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e flakëve dhe fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img