Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Shpërthen Rozana Radi, nuk ia përton ndjekëses: Ik vet para se të…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një selfie e postuar nga Rozana Radi ka mjaftuar që ndjekësit të “shpërthejnë” ndaj saj. Këngëtarja ka publikuar një foto të edituar në Instagram dhe dikush e ka kritikuar për përdorimin e programit  “FaceApp”.

Ky koment duket se e ka acaruar shumë Rozanën, e cila sot i ka kthyer përgjigje.

“Hape ndonjeher tv dhe me shiko live se mbase do te thone gishtat dhe truri dicka me dashamirese. Kam qe kur me kane nxjerr ne jete keto sy keto buze e kete fytyre. Nese mendon per editin fotoje qe do te thote pastrim ateher ta garantojbqë nuk eshte programi”, i shkruan këngëtarja.

Kjo e fundi më pas i bën një tjetër koment ku i kthehet fanses: “shikoje foton pa editim se e postova dhe me ik vet nga insta para se te bllokoj se si honeps dot “llafazanet” neper insta. I kam tmerr njerzit qe merren me llafe se ca bejne te tjetet”.

Artistja i ka dhënë dhe një tjetër përgjigje publike nëpërmjet InstaStory-t, ku ka vendosur dhe foton origjinale, pa asnjë lloj editimi.  Mbi foto Rozana ka shkruar se po e riposton për të vetmen arsye se nuk është e detyruar që të japë shpjegime.

Po ashtu, Rozana ka shtuar se vdes për fytyrën e saj pasi i ka ngjarë babit që për të ishte më i miri në botë.

“Postova mbrem kete foto dhe e editova ne pastrimin e fytyres. Me akuzoj nje grua per Face App! shpjegova qe kam patur keta sy kete buze dhe kete hund qe ne lindje. Po e ripostoj pa editim per vete sepse nuk jam e detyruar ti jap shpjegime askujt. Sme plas fare po fare te fshi cdo grua burre vajze djale qe hyn ne insta tim si kujdesare dhe me tregon si te jetoj jeten me editim pa editin jeten time. Eshte fytyra ime dhe une vdes per te sepse i kam ngjar babit tim qe ishte per mua me i mire ne bote. Ketu e mbyllim diskutikin. Sdua as komplimenta flm!”-shkruan ajo.

Capture 12
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img