Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

“Shpërthen” puseta në Selitë, uji vërshon nëpër rrugë, shkakton problem në lëvizje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pusetë ka “shpërthyer“ në Selitë, ku si pasojë është përmbytur rruga.

Një qytetar denoncon në newsbomb.al se puseta në rrugën e qytetit ka shpërthyer dhe uji është shpërndarë në rrugë duke vështirësuar kështu lëvizjen e makinave dhe të qytetarëve.

Në videon e mëposhtme shihet sesi uji “hidhet” dhe ka përmbysur rrugën.

Ndërkohë pritet që punonjësit e bashkisë dhe të ujësjellësit të shkojnë dhe të punojnë për të zhbllokuar pusetën.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img