Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen një makinë në Tiranë, plagoset drejtuesi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d9508712dc8cb8abde67879d4d8ec0d

Shpërthen një makinë në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake është plagosur drejtuesi i mjetit, i identifikuar si Elton Imeri, 34 vjeç. Mjeti tip  “Volkswagen” me targa AA880BX ka shpërthyer në vendin e quajtur “Rruga e Qelqit” teksa ishte në lëvizje. Dyshohet se shkak i shpërthimit është bërë impianti i gazit por nuk përjashtohet as pista e shpërthimit me tritol.

Policia ka shkuar me urgjencë drejt vendngjarjes dhe po heton për të zbardhur më shumë ndërsa drejtuesi i mjetit është dërguar  në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë.

LEXO EDHEKush është Elton Imeri, i plagosuri rëndë nga shpërthimi i makinës në Tiranë

mak1.jpg

SHP1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img