Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthen një bombul gazi në Durrës, lëndohen burrë e grua në banesë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një bombul gazi ka shpërthyer në Durrës.

Nga informacionet e policisë bëhet me dije se janë 2 të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në orën 20:40 në një banesë në lagjen nr.13.

Si pasojë kanë mbetur të lënduar burrë e grua, 54 dhe 52 vjeçe.

Njoftimi i policisë

Më datë 04.08.2021, në orën 20:40, në një banesë në lagjen nr.13, Durrës, ka shpërthyer një bombël gazi e për pasojë janë lënduar shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img