Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Shpërthen në lot para kamerave babai i autorit që masakroi me thikë Marvinin: Na duhet një ndërmjetës!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ROBERT BITRAJ DHE VËLLAI BINJAK PRANË GJYKATËS SË TIRANËS

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img