Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Shpërthen në flakë zyra e serverave në Kadastrën e Durrësit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zyra e serverave në Kadastrën e Durrësit janë përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Mësohet se zjarri ka rënë papritur në këtë zyrë, në ambientet e Tirana Business Park në Rinas.

Kadastra e Durrësit dhe disa të tjera janë zhvendosur kohë më parë në Rinas.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende dhe as dëmi që mund të jetë shkaktuar aty. Kadastra e Durrësit është zhvendosur në Prezë, së bashku me agjencitë e Tiranës, Krujës dhe Kavajës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img