Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Shpërthen në flakë shtylla e tensionit të ulët në Librazhd, dyshimet e para

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c9e530c5d6b1feb6df683a1fdad6a751

Një shtyllë e tensionit të ulët është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në qyteitn e Librazhdit.  

Sipas informacioneve për mediat, flakët shpërthyen si pasojë e një shkëndije elektrike dhe fatmirësisht nuk solli dëme të tjera materiale apo të plagosur.

Zjarrfikësja arriti shumë shpejt në vendin e ngjarjes, duke i bërë të mundur elektriçistëve që të rregullojnë dëmin e shkaktuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img