Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Shpërthen në flakë një shtëpi në Lezhë, zjarrfikësit shpëtojnë gruan e moshuar (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtëpi është shkrumbuar nga flakët në qytetin e Lezhës. Flakët kanë rënë në katin e dytë të një godine ku jetonte një grua e moshuar.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shpëtuar të moshuarën, e cila fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime. Godina që ka marrë flakë ndodhet përballë Prefekturës së Lezhës.

Deri tani, nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm për dëme të shumta materiale.

Screenshot 3 2
Screenshot 4 4
Screenshot 5 4

Më shumë

spot_img
spot_img