Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Shpërthen në flakë një banesë në Fier (Çfarë dyshohet)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

482422024fa80a2006fb785cdc4f9c24

Një apartament është përfshirë nga flakët në Fier mëngjesin e sotëm.

Bëhet me dije se banesa që është përfshurën ga flakët nodhet në katin e tretë të pallatit në lagjen “29 nëntori”.

Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar, apo vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrfikse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img