Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Shpërthen në FLAKË makina te Kthesa e Kamzës (PAMJET VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë ka shpërthyer në flakë paraditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur te Kthesa e Kamzës teksa makina ishte në ecje.

albsig

spring

Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale. Ngjarja ka tmerruar edhe shoferët që po kalonin aty pranë ndërsa menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe grupi i hetimit për të zbardhur shkaqet e shpërthimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img